Dla amazonek

Zewnętrzne protezy piersi SERENA i SILIMA

Marka SERENA to szeroka gama różnorodnych, standardowych zewnętrznych protez piersi dostępnych w ramach refundacji NFZ (bez dopłaty).

Materiały użyte w protezach SERENA są miękkie, delikatne i przyjazne dla skóry.

Protezy SERENA pozwalają kobietom po mastektomii odzyskać codzienną równowagę i psychiczny komfort.

Protezy piersi SILIMA to synonim najwyższego zaufania, komfortu i bezpieczeństwa w dziedzinie najbardziej technologicznie zaawansowanych protez piersi.

Konsystencja protez jest zbliżona do naturalnej tkanki, przez co – naśladując pierś – idealnie dopasowują się do klatki piersiowej. Aksamitnie matowa powierchnia zewnętrzna sprawia, że trudno je odróżnić od tła skóry. Protezy SILIMA bardzo dobrze adaptują się do kształtów ciała i jego ruchów. Materiały protezy są przyjazne dla skóry, łatwe do utrzymania w czystości oraz odporne na słoną i chlorowaną wodę. Noszone z biustonoszami protetycznymi SILIMA tworzą estetyczną i harmonijną całość. Naturalny obraz ciała zostanie odtworzony w najdrobniejszych szczegółach.

Biustonosze protetyczne SILIMA

Biustonosze protetyczne SILIMA to połączenie funkcjonalności i elegancji. Szerokie ramiączka i pasek pod biustem rozkładają ucisk na większą powierzchnię ciała, co jest szczególnie istotne w przeciwdziałaniu obrzękowi limfatycznemu. Wysokie wykończenie boków pod pachami zapobiega wysunięciu się protezy piersi. Delikatny dekolt przyczynia się do dobrego ułożenie piersi, a głęboki front zapewnia dyskrecję i pewne podtrzymanie.
SILIMA to kolekcja biustonoszy eleganckich i klasycznych, jak również sportowych w modnych kolorach i krojach.

Kontakt

WARSZAWA - URSYNÓW
ul. Makolągwy 21 / r. Roentgena


Pon. - pt.: 10.00 – 17.00
Skontaktuj sie z nami
Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.